
Illustration similar
caste for deferred baking 589 x 388 x 49 mm
Article No.: 2-320
Product Information
| Outer dimensions | 589 x 388 x 49 mm |
|---|---|
| Inner dimensions | 564 x 364 x 45 mm |
| Volume | 9 l |
| Weight | 1000 g |
| Stock Item in Colour(s) | not in stock |
| Sides | pełne |
|---|---|
| Bottom | perforated |
| PU | 140 IP |