
E Performance E2 600 x 400 x 200 mm
Article No.: 1917/000300
Product Information
| Outer dimensions | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Inner dimensions | 568 x 369 x 198 mm |
| Volume | 40 l |
| Weight | 2000 g |
| Stock Item in Colour(s) |
| Sides | closed |
|---|---|
| Bottom | closed |
| Handgrips | open |
| PU | 44 |
| Material | HDPE (high density polyethylene) |